Interiérové rolety

Dodáváme interiérové rolety ovládané řetízkem jako interiérové žaluzie, dále interiérové rolety, které jsou pouze v kazetě nebo v kazetě a ještě vodícími lištami.

Interiérové rolety se vyrábějí v mnoha odstínech a druzích látky. Lze je dokonale zkomponovat s jakýmkoli interiérem.

Co je interiérová roleta?

Jedná se o interiérovou roletu s ovládáním pomocí bočního řetízkového mechanismu u které je původní dřevěný samotoč nahrazen lehkou hliníkovou trubkou, na níž je připevněna látka. Jednoduchý a velmi spolehlivý řetízkový mechanismus umožňuje snadnou manipulaci a regulaci zastínění. Díky pestré nabídce textilních materiálů, lze snadno dosáhnout dokonalého sladění roletek s komponenty v interiéru.

Manipulace s roletkou se provádí snadno pomocí tažného řetízku, podobně jako u žaluzií. Možnost zastavení ve kterékoliv poloze zajišťuje aretační úchyt řetízku.

Roletu nedoporučujeme ovládat tahem za spodní lištu plátna, často tak dochází k poškození ovládacího mechanismu.


Bambusová roleta
Bambusová roletaInteriérové rolety - poptávkový formulář


Po odeslání formuláře bude společnost Rutes - Michael Růžička (IČ: 61187062) (dále jen Správce) zpracovávat v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 poskytnuté osobní údaje za účelem vyřízení vašeho požadavku uplatněného touto formou, a to po dobu nezbytnou pro vyřízení mého požadavku, nebude-li souhlas odvolán dříve.

Aktuality

Plisé, rolety.

Do 30.6. látkové stínění za zvýhodněné ceny cca 25%.
Zobrazit

Opravy

Opravy starších interiérových žaluzií. Tel.: +420 733 260 713  M.Růžička ml.
Zobrazit

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Provozováno na systému INET-CMS