Žaluzie Hradec Králové, Pardubice

Žaluzie se staly běžným okenním doplňkem, který výborně chrání proti slunečnímu svitu. Žaluzie je nejpoužívanějším stínícím doplňkem.

Žaluzie v sobě spojuje klasickou eleganci s praktickou jednoduchostí a zároveň umožňují regulovat intenzitu a směr přicházejícího světla. Žaluzie je také elegantním a praktickým prvkem v obývacích místnostech, ložnicích, v pracovnách i v kancelářích. Žaluzie rozdělujeme na interierové žaluzie a venkovní žaluzie.Rutes žaluzie Hradec Králové.

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou moderním doplňkem především rodinných domů, ale uplatnění najdou venkovní žaluzie i komerčních či administrativních budovách. Venkovní žaluzie se rozdělují podle šíře lamel či zda se jedná o žaluzie podomítkové či dodatečné montované.

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie jsou určeny k zastínění plastových, euro a střešních oken nebo k rozdělení místostí. Dodáváme horizontální žaluzie nebo vertikální žaluzie. V obou případech je samozřejmostí pestrá nabídka barev a odstínů.

Hlavní oblasti působnosti Hradec Králové:

Žaluzie, rolety, markýzy, pergoly dodáváme do měst jako jsou Hradec Králové, Pardubice, Hořice, Trutnov, Náchod, Holice, Chrudim, Dobruška, Rychnov nad Kněžnou, Jaroměř, Chlumec nad Cidlinou, Dvůr Králové nad Labem, Nové město nad Metují a další. Po domluvě lze realizaci provést kdekoliv.

Interiérové žaluzie


Interiérové žaluzie se dále dělí na horizontální žaluzie tj. žaluzie na plastová okna a žaluzie na eurookna, meziskelní žaluzie a žaluzie na střešní okna nebo vertikální žaluzie a ty mohou být…

Zobrazit

Venkovní žaluzie


Venkovní žaluziie se používají k dokonalému zastínění oken moderně pojatých rodinných domů. Kromě toho jsou venkovní žaluzie vhodným řešením pro zastínění pásových oken komerčních objektů a…

Zobrazit

Aktuality

Opravy

Opravy starších interiérových žaluzií. Tel.: +420 733 260 713  M.Růžička ml.
Zobrazit

Vyrobil INET-SERVIS.CZ | Provozováno na systému INET-CMS